Navigation

Veilig werken op hoogte!

Verreikerverhuur van de Ven verricht voor diverse opdrachtgevers de meest uiteenlopende werkzaamheden.
Onze verreikers zijn uitgevoerd met een aggregaat voor stroom in de manbak.

Staalbouw

Op een bouwlocatie kom je altijd handen tekort en zijn er vaak plaatsen waar u met een normale kraan niet kan komen. Een verreiker is een compacte en wendbare machine die in ruimte beperkt is, ideaal voor de (staal)bouw. Meer informatie.

uitgelicht_woningbouw

Woning- en utiliteitsbouw

Het is niet altijd nodig om een grote kraan te huren. Een verreiker is een wendbare oplossing voor werkzaamheden op hoogte in de bouw. Onze ervaren machinisten kunnen met de verreiker ook worden ingehuurd voor opperwerkzaamheden. Meer informatie.

Asbestsanering

Plekken waar asbest is gebruikt zijn vaak lastig te bereiken. De wendbaarheid van een verreiker komt hier dan ook goed van pas. Ons materieel is goed uitgerust voor het veilig kunnen werken met asbest. Meer informatie.

Werkzaamheden op hoogte

Wij beschikken over een grote verscheidenheid aan voorzetmaterialen. Hierdoor kunnen we nagenoeg iedere klus op hoogte veilig voor u uitvoeren. Meer informatie.

 

Rijplaten & Draglineschotten

We verhuren en verkopen stalen en kunststoffen rijplaten en draglineschotten. Kijk hiervoor ook eens op onze verkoop pagina.

Call Now Button